Vidle v hrbu

No, Miloš Zeman se pochlapil. Veřejně prohlásil, že jed z „rodiny Novičoků“, konkrétně ten označený jako A 230 se u nás v malém množství vyrobil, ale pak byl zničen. A zdůraznil, že to byl „novičok“, který virtuální duo „Skripal“ neotrávil.
A strhla se vlezdobruselistická bouře. Proč, když jen suše oznámil, že kocourkovské laboratoře podobný jed vyrobily a poté zničily?
Co naplat, když hrbatá Tereza zalhala, tak se s ní musí držet basa, jde přece o budoucnost pobrexitovské Uhnie! A s ní jsou spojená nová teplá místečka pro stovky čecháčkovských slouhů, ochotných prohlašovat, že se hluboce stydí za to, že jsou Češi.
Proč to Miloš Zeman udělal, je pro některé záhada. Podle jeho posledních výroků je zřejmé, že si tak trochu libuje v překrucování historické reality, vzpomeňme jeho téměř hysterickou reakci na článek v ruských novinách během státní návštěvy v Rusku. I jeho návrhy ohledně Krymu byly takříkajíc protiruské, takže proč najednou nahrává Rusům na smeč?
Moje odpověď je prostá. Protože byl před pěti lety vystaven pokusu o otravu malým množstvím neznámého jedu, nejspíše bojovné otravné látky typu Novičok. Napsal jsem o tom už tehdy takovou úvahu. Dokonce si myslím, že následky otravy jsou na něm viditelné do dneška.
Zeman jako vrchní velitel armády členského státu NATO nedostal žádné uspokojivé odpovědi na konkrétní otázky, týkajících se způsobu provedení, místa a času otravy, jejím projevům atd. Normálně by jako jiní státníci sklapl kufry a spokojil by se s vyhoštěním ruských diplomatů, jenže v jeho případě v něm muselo nutně narůstat podezření, že se s ním hraje smrtelně nebezpečná hra. Hra, která nevznikla letos v březnu, ale už před pěti lety, pár měsíců po jeho uvedení do úřadu prezidenta republiky. Proto není divu, že si kauzu Novičok vzal za svou, protože jedině detailní rozkrytí výroby bojových otravných látek v Kocourkově jej přivede na stopu toho, kdo ho před pěti lety přiotrávil.
Co se děje teď, to dokládá, že Miloš Zeman se stal takříkajíc spolubojovníkem Donalda Trumpa.
Nejprve se vymezil proti vydání bezvýznamného hejska Nikulina, prý špičkového hackera, do USA. Cílem vydání byla diskreditace Donalda Trumpa, jiný důvod být nemohl. (Docela šokující je fakt, že s vydáním mladého Rusa souhlasily tzv. české pravicové strany, přestože jim muselo být jasné, o co kráčí.) Potom musel skousnout vyhoštění tří ruských diplomatů. No a pak přišel „chemický útok“ v Sýrii.
Minule jsem napsal, že raketovým útokem Donald Trump podrazil především Macrona a Mayovou, což se tento týden projevilo ve vypovězení „jaderné“ dohody s Íránem a krvavými jatky v Gaze. Trump Macronově Uhnii ukázal vztyčený prostředníček a jasně naznačil, že na ni kašle. Měl důvod.
Na rozdíl od jiných lidí si totiž myslím, že chemický útok v Dúmě nebyl pokračováním britského sitcomu Skripal, ale byl zfingován proto, aby hrbatá Tereza a šílený Boris byli ve svém protiruském řádění zastaveni, protože Donald Trump vytušil, že celá kauza Skripal míří především proti němu samotnému! Donald Trump byl pořád v klidu, pokud si přiblblí Britové hráli na vlastním písečku a dělal to, co se od něj očekávalo. Jenže pak se stala zdánlivě bezvýznamná věc, britský tisk zveřejnil falešnou informaci, že duo Skripal přeberou americké tajné služby. Tedy, že spor mezi Ruskem a Británií bude elegantně převeden na Američany a Británie by tím byla z obliga. A převzala by to CIA, která už „zpracovává“ proti Trumpovi Rusa Nikulina. Co by pak asi mohlo následovat? No přece „pravdivé odhalení“, že dvojitý agent Skripal se dostal v Rusku k supertajným informacím o dohodě mezi Putinem a Trumpem, vedoucí ke Trumpovu zvolení. A kvůli nim měl být jako nebezpečný svědek zavražděn na přímý Putinův příkaz. Na tom by se už dal postavit základ pro odstavení prezidenta Trumpa.
Takže bylo urychleně zveřejněno video z „chemického útoku“ a následně sestavena trestná výprava se zapojením Britů a Francouzů. Ta, jak známo, žalostně selhala (hlavně ty francouzské rakety) a vystavila tak Británii a Francii stopku proti Putinovi, protože celý svět se mohl na vlastní oči podívat, jak by si vedli tito gerojové naší doby ve skutečné válce s Rusem. A najednou byl kauzy Skripal konec.
Takže se tím vracím k Zemanovi, všichni ti ubožáci, kteří do něj v souvislosti s Novičokem kopou, by měli počítat s tím, že kopou do chlapíka, stojícího alespoň v tyto dny po boku stále sebevědomějšího prezidenta USA. Může se to změnit, ale po Pelikánovi a Stropnickém se časem najdou i jiní, kteří budou nuceni předčasně ukončit svoji slibnou politickou kariéru.
Důvodů se najde vždycky dost.
Osobně by se mi zamlouvalo obvinění Jiřinky Pospíšila ze zoofilie. (Me Too)

%d blogerům se to líbí: