Prague Pride v Čarikaru

Tak je naše armáda zase o tři vojáky početně slabší. Ale lampasáci se činili, to je pravda. Tedy mediálně.

Verze první: vojáci prováděli běžnou hlídku, museli vystoupit z vozidla, jít pěšky, vpředu Afghánec, vzadu Amík, pak potkali atentátníka a bum.

Následovala verze druhá: vpředu Afghánec se psem, pak naši, vzadu Američan. Pes atentátníka ucítil na sto honů, vyštěkal ho, přiběhli k němu a bum

Pak verze třetí: Chrabrý Američan už nebyl vzadu, šel v čele, včetně psa, pak naši, pak Afghánec (samosebou že bez psa, islám mu zakazuje se s ním kámošit), pes začuchal, zaštěkal, seběhli se k atentátníkovi  a bum.

Možná těch verzí bylo víc, podstatné jsou dvě věci:

  1. Prág Prajd se mohl konat i s podporou US velvyslance, ačkoli naši vojáci nebyli ještě ani pohřbeni. Sodomité se tak mohli patřičně seberealizovat, smutek – nesmutek.
  2. Jakýkoli protest proti vojenské přítomnosti čs. vojáků v Afghánistánu bude v budoucnu trestným činem, někteří vypečení politikové už se vyjádřili. Co na tom, že přát smrt třeba prezidentu republiky je v poho, pokud ale někdo přeje smrt čs lokajským vojákům, tak mu hrozí kriminál. Tak to v Kocourkově chodí.

Bagram je letecká základna a islámští teroristé jak známo vojenskými speciály do Evropy nepřilétají. Tedy oficiálně. Neoficiálně samozřejmě ano, poněvadž islamizace Evropy pokračuje a je zapotřebí některé vzpurné státy s pomocí pravdy a lásky rozmrdat jak se patří. Teroristé mohou volně procházet do Afghánistánu i ven z něj, protože naši přece hlídají to letiště.

Jen tak mimochodem, velitelé, kteří takto vojáky cvičí a posílají na jistou smrt, by měli být postavení před soud. I malí haranti, kteří si hrají na vojáky s airsoftovkami ví, jak se mají pohybovat na pěší hlídce. Určitě ne tak, jak to předvedli naši chrabří vojáci. Courat se vedle sebe na cestě, kolem které byla hliněná zeď! Takhle jsou tedy vycvičeni, procházet se jako v duhovém průvodu přiteplenců a poskytnout nepříteli jedinečnou šanci nechat se všichni zabít jedním vrzem.

A nebo se to odehrálo úplně jinak a zahynuli taky úplně někde jinde. Izraelská letadla létají po světě a rozvážejí živé i neživé umírněné opozičníky ze Sýrie. Nepatřili mezi ně náhodou i ti naši hoši? Kdo ví?

Bílé přilby jsou prý doma. No sláva. Donald už je bohužel nebude potřebovat.

 

%d blogerům se to líbí: