Habešanův jedovatý oštěp

Je 21. srpen a čecháčkovská televize sahá na vyšší level antičeského vlezdoprdelismu. Včera jsem v jakési diskusi zahlédl Habešana s podivným cikánským příjmením, kterak se slovně pře s mladým, neznámým komunistou. Jedním slovem neuvěřitelné. Oba hájili tu svoji pravdu,, která je samozřejmě úplně jinde.

Vysvětlovat Habešanovi, že by se tady v Kotlině bez přítomnosti sovětských tanků nikdy neocitnul, je zdá se marné a zbytečné. Tenhle dobře, z českých daní placený islamistický agent, se nebude chlubit, že kdyby v roce 1945 SSSR nevletěl do Střední Evropy, tak by nejspíše dnes poskakoval s oštěpem kolem ohně i se svými třemi manželkami a devatenácti podvyživenými dětmi, jak to v jeho domovině po staletí chodí.

Nechci se opakovat, ale přece to napíšu znova. V roce 1945 sem sovětská armáda vtrhla, protože válčila do té doby s neporazitelnou armádou Třetí říše a území dnešních Čech a Moravy jednoduše dobyla. Neosvobodila, ale dobyla, protože Protektorát Čechy a Morava byl organickou součástí Říše a Slovenský štát byl dokonce ve válečném stavu se SSSR i s USA! Takže jaké to bylo osvobození? Že statisíce lidí najednou v květnu převrátily kabáty a začaly v posledních dnech války, kdy už bylo prakticky o všem rozhodnuto, imitovat jakési povstání, to přece nebyl žádný boj proti nacismu, to byla čecháčkovká vychcanost. Díky této vychcanosti pak byla donucena odejít německá menšina a zanechat zde všechen majetek. Slovenská menšina ne, ta musela zůstat, protože jinak by území pod Tatrami obsadili Maďaři a bylo by zle.

Sovětští vojáci se na dobytém území k Čechům a Moravanům chovali naprosto stejně jako k Němcům, jejich politruci jim nelhali, když tvrdili, že cca. každý desátý granát ráže 88 mm, který zničí jejich Téčko nebo Lavočku, je vyroben zlatými českými ručičkami. Na tom nic neměnila ani existence Svobodovy armády, která kvůli Slovákům zatvrdla kdesi v Karpatech. Potom sice bylo rudoarmějcům nařízeno, aby se chovali poněkud civilizovaněji, protože jsme byli obětí zhoubné německé ideologie, ale jak pamatuji, vojáci etnickým původem z asijských republik si tyto rady moc k srdci nebrali. Však proto si je vychcaní Čecháčkové brávali na spanilé rabovací a znásilňovací jízdy do Sudet jako ozbrojený doprovod.

Žádná velmoc, ani ta sovětská, dobyté území nenechá nepříteli jen tak pro nic za nic. Úmyslně píšu nepříteli, protože Jaltské dohody nebyly žádnou mírovou dohodou mezi spřátelenými mocnostmi, ale jen přípravy na budoucí válku mezi SSSR a USA, která měla následovat v 50. letech, až by se Německo znovupostavilo díky Marshallovu plánu na nohy a stalo se údernou pěstí v boji proti stalinovskému SSSR. Úmyslně píši stalinovskému, protože po Stalinově smrti (zabití) se kormidlo otočilo a k moci se dostala partička lidí, která ze SSSR udělala obrovskou dojnou krávu pro bankovní ilumináty a válka už pak nebyla zapotřebí. Tou krávou byl Sovětský Svaz až do svého rozpadu. A Rusko by jí bylo vlastně až do dneška, kdyby….

Srpen 68 nebyla žádná invaze, ale jen obsazení kdysi dobytého území a obnovení lehce rozkolísané rovnováhy mezi Západem a Východem. Studená válka bankovním iluminátům docela dobře vyhovovala a nechtěli zopakovat události v Maďarsku z roku 1956. Na Západě řádili trockisté , USA prohrávaly válku ve Vietnamu, židosionisté se obávali další války, takže co si přidělávat další starosti, že?

Povinné bečení nad několika desítkami „hrdinů“, kteří se postavili ozbrojené moci a umřeli hloupí, protože nevěděli, že komunismus a bankovní kapitalismus jsou dvě strany téže mince, to je něco co vychcánkovským čecháčkům jde nejlíp.

Před dvěma lety zahynulo při pokusu o vojenský převrat v NATO Turecku mnohonásobně více civilistů než v  osmašedesátém a co dělala vlezdoprdelistická ČT? Statečně držela tlamu a mačkala palce krvavým pučistům! Teď tady brečí nad něčím, co před padesáti lety nutně muselo přijít a také přišlo. A zve si k tomu Slováka. To je opravdu komedie.

Možná Habešan příště do TV studia přinese medajli za statečnost, udělenou kmenem jeho lidu prapradědkovi za to, že kdysi propíchnul italský tank.

%d blogerům se to líbí: