Fenka a ovce

Tak včera nějaký eritrejský jaderný fyzik (asi příbuzný z kmene Dominika Feri) shodil pod jedoucí vlak na nádraží ve Frankfurtu n. M. ženu a její dítě. Vyšetřování povede k tomu, že o pachateli tajné služby věděly a že na vině je strojvůdce, protože překročil povolenou rychlost soupravy. No a matka bude následně obviněna z toho, že neopustila bezpečnostní pás. Takový normální den v Německu.

Jaká náhoda, že se to stalo zrovna ve městě, kde sídlí židocentrála zlodějské společnosti s krycím názvem Deutsche Bank.?!

Dnes, s odstupem několika měsíců plním to, co jsem slíbil v minulém článku: Toto jsou dozvuky takzvaného masakru z novozélandského města Christchurch.

Ale předně bych se chtěl omluvit těm, co to video s „řádícím“ Brentonem Tarrantem natočili. To nebylo amatérsky natočené video, to byla ukázka špičkové práce lidí, kteří se zabývají ovlivňováním lidského myšlení pomocí nástrojů hlubinné psychologie.

Z toho důvodu bylo zakázáno šíření videa po netu. I kdyby se zpochybňovaly zcela nesmyslné záběry z údajného masakru, tak by vždycky následovala odpověď nějaké vyšší autority, která by vše uváděla na tzv. pravou míru. To známe už od událostí 9/11 nebo ze současných hysterických oslav „50 let přistání na Měsíci“. Když jsou na netu běžně zveřejňovaná videa s uřezáváním hlav, popravami a mučením lidí, tak proč najednou tolik útlocitnosti?

Odpověď je jediná: „Protože toto je tak špičkově natočené video, že se veřejnost nesmí dozvědět, jak dnešní tajné služby pracují a jaké používají metody.“

Zkusím z připomenout jen jednu věc. Která část se divákovi zdála nejrealističtější? No samozřejmě ta, ve které Tarrant „dorazil“ sténající dívku, prosící o pomoc. Pročpak to byla dívka a proč to její „help me“ připomíná „hilfe“? A proč za sebou stihla, ač těžce postřelená, zavřít branku a vyzout boty?

Nemusím nic naznačovat, tento „masakr“ vedl k tomu, že Angela Merkelová se dnes klepe, jako když venkovský ratlík zírá do rasova pytle. Její třes je nekontrolovatelný, protože vychází z hlubokého podvědomí a napravit ho může jen zkušený psychiatr.

Různí škarohlídi okamžitě namítnou, že kdyby toto moje tvrzení platilo, tak by se třepala většina žen, které video masakru z Christchurch viděla. Jenže, co když Merkelová viděla video ze skutečného masakru. Z nějaké mešity, třeba ze Sýrie, Iráku, Jemenu nebo Afghánistánu? A navíc, nezapomeňme na to, že její stranický soukmenovec a přítel, fanatický promuslimský vítač Lubcke byl začátkem června zastřelen – nemilosrdně popraven údajným pravicovým radikálem, což s Angelou muselo nutně zamávat. Byl totiž zhruba stejně starý jako ona. A na kterém místě údajného seznamu německých politiků určených k likvidaci asi Merkelová figuruje?

Takže jsme viděli, jak dvě ženy, předsedkyně vlád dvou mocných zemí, reagovaly. Jedna odstoupila z funkce a bečela při tom jako ovce a ta druhá ve funkci zatím setrvala,  ale při poslechu státní hymny se třese hrůzou.

To neznamená, že skončila, jen je patrné, že je řízenou loutkou, která bude brzy „řešit“ průser s Deutsche Bank.

 

 

%d blogerům se to líbí: