Evropu obchází strašidlo

Nějak se začali Evropané bát. Ještě před měsícem kritizovala prodejná novinářská pakáž Čínu za neschopnost dělat něco proti britskému korunnímu viru a najednou vyměkla a nevěřícně sleduje, co způsobuje panika v severní Itálii a jiných přilehlých oblastech Uhnie.

A samozřejmě už se začíná tušit, co se bude dít v příštích týdnech v Kocourkově.

Čecháčkové a „média“  jsou velmi spokojeni, když Hřib přejmenovává ulice v práglu po jakémsi bezvýznamném prodejném mužikovi. To by mu šlo, ale řešit, co dělat, až se nákaza dostane do hlavního města díky volnému pohybu přenašečů, to se po něm nemůže chtít, je přece vystudovaný lékař!

Teď trochu přeháním, dělat se nedá samozřejmě nic, protože zdravotnictví se stalo součástí honby za ziskem a doktoři lžou jako když tiskne. A co se týká chřipkové nákazy způsobené virem Covid – 19 jsou v prdeli a mlží, protože ji v laboratořích nevyrobili. (Jo, vytvořit „sérum“, naočkovat nešťastníky v jihovýchodní Asii, nechat šířit po světě a pak tvrdit, že jsem se trefil, to je něco úplně jiného.)

Vždyť se stačí podívat na „úspěchy lékařské vědy“ v boji proti rakovině. Lidé na ni umírají ještě víc než za blbého bolševika. (Toto tvrzení se samosebou pokládá za odpornou komunistickou propagandu, protože skřet Havel přece říkal, že komunisti lžou :-)) . Jak tzv. lékaři dnes léčí nádorová onemocnění? Vykuchat jak rybu, ozářit jak tlakový svar a napustit jedovatým chemickým svinstvem, to je moderní lékařská věda 21. století! Felčaři a pouštěči žilou ve středověku byli šikovnější.

Chřipka, způsobený prý virem Covid -19 je banální onemocnění, ze které dělá smrtící pandemii dobře dělaná západní propaganda. Tady je třeba smeknout před tím, jak to soudruzi zmákli. Tradiční čínská medicína je známá tisíce let a dokonale ovládá psychologii strachu pacienta o život. (Víc se o tom nemíním rozepisovat, mohl bych být viněn z propagace nacismu a popírání holokoustu.)

Stačí mi pozorovat reportáže televizní šlapky Barbory Šámalové. Tahle novinářská nula už podle plánů měla v tuto dobu referovat o zvěrstvech čínských tankistů proti „pokojným demonstrantům“ v Hongkongu. Proto jí tam přece soudruh Dvořák poslal. Jí stačilo tvrdit, že virus usmrcuje převážně starší a nemocné lidi, aby ukázala, jak prohnilý je čínský režim, neschopný ochránit demokratická práva pacientů na zápal plic Jenže zapomněla sdělit, že v Evropě na 1000 obyvatel je úmrtnost o 30 procent vyšší než v Číně! Takže kde bude ta Zubatá s kosou mít lepší žně?

Slyšíme Barbořin ustrašený kvikot o šíření záhadné nemoci, která se tiše plíží k městu a vyvolává v obyvatelích strach z toho, aby se neopakovaly následky tzv. Hongkongské chřipky. A „hrdinní“ demonstranti zatím strachem serou v síniJ

Čínský prezident boj o Hongkong zatím vyhrává a ukázal, že jejich komunismus je životaschopnější než západní kapitalismus žijící na dluh.

Kdo nevěří, tak uvidí, co se bude dít ve zdravotnicky „vyspělé“ Uhnii.

A abych nezapomněl, Amerika vyhrála válku v Afghánistánu a Rusové prohráli válku v Sýrii!

 

%d blogerům se to líbí: