Týdenní bobřík mlčení

Konečně tu je něco jiného než britský Coronavirus. A to už ho mám oficielně za sebou. A přemýšlím, kdy jsem měl takovou chřipku, která mě donutila tři dny ležet, potit se a pít nedobré bylinkové čaje, připravené s láskyplnou péčí mojí ženušky. Nu což, na někoho to vleze a kousne se mu to do plic, na druhého ne, a lékařská „věda“ stále neví….

Nechme covid covidem a podívejme se, kterak se čecháčkovský opoblok dostal do pasti. Kdo jinému jámu kopá, to se vyplní bezezbytku, i když to tak zatím nevypadá.

Když si sultán Erdogan před pár dny zcela veřejně dovolil z Leyenové udělat harémovou společnici, hodnou pouze spočívat na jeho divanu, tak to vypadalo, že Uhnie je téměř na kolenou. Ano, je, ale ne před klopýtavým Joem, ale před Putinem. A zatímco Leyenová se dostalo pocty sloužit jako muslimská matrace, tak stará Merklová bude mít v příštích dnech roli uklízečky tureckého záchodu. Bude jen upratovat a přemýšlet, koho poslechnout. Starý pan Joe Biden na ni bude řvát, aby protiruská leyna rozmazávala až k vyústění roury (NordStream 2) zatím co Putin ji bude potichonce jen připomínat, že z neuklizených sraček může vzniknout infekce a nemoci končící smrtí.

Proto Rusové vykopli včera dvacet českých zaměstnanců moskevské ambasády a ne pouze osmnáct , jak „očekával“ Hamáček. On, Babiš a starý hradní pán v sobotu večer ukázali, že si nenechají srát na hlavu jako Leyenová a ostře se pustili do Ruska s takovou vervou, že z toho byl paf i ten největší rusofob.

Mám totiž za to, že B a H s požehnáním Hradu využili vyfabrikovanou lež o Vrběticích ve svůj prospěch. Místo očekávaného požadování důkazů, které by způsobilo nenávistný řev v židovských médiích a pak vládní krizi jako na Slovensku, ještě více protirusky přitvrdili a a začali se dokonce veřejně domáhat „podpory“ ze strany EU a NATO, o které předem ví, že nebude žádná nebo jen vágní a nejednotná. To bude pro bruselózy těžká rána.

Dovoluji si tvrdit, že tohle je ta nejlepší past, kterou starý hradní bobr nastražil a do které se všechny protičeské vlezdoprdelistickobruselské krysy dostaly vlastní nenávistí a hloupostí. Těch dvacet vyhoštěných je překrásný symbol. Jak to na některých alternativních webech pozorní lidé psali, dvacátého dubna se narodil Adolf Hitler a dvacet vyhoštěných je vzkaz, ale ne duu BaH, nýbrž upratovačce Angele, aby si uvědomila, jak může skončit Německo, když se přidá na stranu čučkaře Koudelky z STS Chvojkovice – Brod.

%d blogerům se to líbí: