Bobr for Nobel

Čeští senátoři chtějí obvinit hradního bobra z velezrady nebo vlastizrady, či jak se ta blbost vlastně nazývá. Parta zrádců a užitečných idiotů, která už dávno nehájí české zájmy, najednou mektá, že je Zeman zradil. Vůbec blbci nechápou, jak naletěli.

Bobr nezradil, vytřel si s nimi pozadí, protože už předem ví, že společná protiruská akce ze stran států NATO nebude. Zeman, ať už je jaký je, nebyl vůbec zahnaný do kouta, jak se někteří mylně domnívají, naopak, konečně jako prezident členské země NATO vřejně okomentoval lež CIA o iráckých ZHN, za což ho teď vlezdoprdelisté chtějí kamenovat.

Sám budu zvědavý, kdy nějaký západní (třeba německý) potentát veřejně vyzve ostatní členské země k vyhošťění ruských diplomatů. Žádný takový nebude. Budou to jen bezvýznamně nuly lezoucí do bruselské zadnice, chtíce se páníčkovi zalíbit.

Jsem si jist, že Koudelkovi tu zprávu o agentech Čuk a Gek nastrčila ta složka CIA, která dosud kope za Donalda Trumpa. Byl to vlastně apriorní kalkul, že se začne vyhošťovat a tím se zvýší pravděpodobnost vojenského konfliktu mezi Ukrajinou a Ruskem. A to Zelenského fašisty a jeho US chlebodárce smrtelně vystrašilo. Oni totiž Kocourkov a Slovensko doposud využívali jako štít pro případ války. (Zavřete nám kohout a Češi a Slováci budou bez plynu a ropy, nic vám přece neudělali, vy zlí rusáci!) Ale ouha, Češi začali vyhošťovat a to znamenalo, že se začali připravovat na válku a nedostatek plynu a ropy jim najednou byl díky fanatickým štváčům u zadele. Což bylo jen dobře.

Zeman vyhošťování ruských diplomatů schvaloval, protože se tím jen zvyšoval tlak na fašistickou Ukrajinu, klidně se mohlo jít až k nule a nic by se nestalo. Dokonalá pastička.

Unaveného starého Bidena (USB) zklamal nejvíc sultán Erdogan, který se odmítnul na protiruském válečném dobrodružství v Černém moři jakkoli podílet a zřejmě duševně nemocného starce poslal do prdele. Ten se jen zmohl na pomstychtivou odpověď ve stylu, že v roce 1915 Turci bili Arménce.

Americké torpédoborce díky sultánově neochotě Bosporem nepropluly a když Rusové na Krym poslali výsadkové jednotky (10 000 vojáků, 1 200 bojových vozidel a 40 lodí), tak se Zelenskij zesral strachy a vyzval najednou Putina k setkání. (Nu, snad se dočká přijetí v Moskvě.) A 22. dubna už bylo po všem, Rusové se stahují od západní hranice i z Krymu a sračkomety, místo aby jásaly nad tím, že Rus zbaběle ustupuje, významně mlčí. Co najednou donutilo Rusy, že v klidu ustupují? Asi dohoda, která se tají, ale bude v ní jistě dodatek, že US vojáčci pošupajdí z Ukrajiny domů, protože by se mohli v příští válce dostat do velkých potíží v obklíčení. Doma v USA budou mít práce dost, zejména při hlídání skladů s municí. USB boj o Krym prohrál. Velké Trumpovo vítězství.

%d blogerům se to líbí: