Byl z toho na větvi

Zajímavá zpráva dnes dopoledne proběhla nejen čecháčkovskými sračkomety. Opoziční běloruský aktivista Vital Šyšov byl prý nalezen oběšený v kyjevském parku. Že prý vražda. Ano, zde by se dalo napsat v souladu s lidovým pořekadlem: „Spolu kradli, spolu viseli“.

Zajímavé na tom je to, že se mu to chudákovi přihodilo v zemi tak svobodné, bohaté a demokratické, jako je Ukrajina. A to zrovinka v době, když se jeho kamarádka ve zbrani Svjatlana Cichanouvská vrátila z žebráckého turné po USA. Co naplat, když si chlapec nespočítal, o co tady kráčí, tak si to opravdu zasloužil.

Opravdu je mrtvý nebo je to jen fiktivní úmrtí, něco jako Bin Ladenova smrt s geniálním pohřbem do moře? To ale zdá se není podstatné. Podstatné je to, že se to událo v hlavním městě Ukrajiny, která je pod americkou – Bidenovou totální kontrolou.

Hodně lidí se například podivovalo, proč Zeman vůbec přijal tu falešnou lžiprezidentku Cichanovskou na Hradě. Odpověď je zřejmá: je to zapřisáhlý Trumpovec a zná procesy, které ve světě probíhají. Už jsem to psal několikrát, tato ulhaná běloruská krysa se stala důležitou figurkou k podvodnému vítězství Bidena ve volbách. Proto ji bylo třeba vylákat z díry a dostat do USA nebo jiné země, kde by si ji převzali lidé ze služeb loajálních k Trumpovi a vyzvěděli z ní nějaká jména, kontakty a především čísla bankovních účtů. Jedině tak by bylo možno rozkrýt celý kolosální volební podvod spáchaný na americkém lidu a Donaldu Trumpovi.

Nuže, první fázi máme za sebou, Svjatlana v USA pohovořila s USB (Unavený starý Biden), setkala se s krvavou zrůdou Korbelovou – Älbrightovou, Riceovou, Blinkenem, Sullivanem (pravá ruka další zrůdy Hillary) atd. Již seznam těchto individuí, sloužících věrně Opičákovi z kmene Luo, naznačuje, že krysa Svjatlana je jistojistě součástí protitrumpovské koalice USA, která směle vede USA po zběsilém úprku z Afghánistánu do další občanské války. Skutečné čí domnělé pověšení Šyšova je signál, že Biden ztrácí kontrolu nad Ukrajinou. Opět další Trumpovo vítězství na neviditelné frontě.

Mezitím si Raman Protasevič v Minsku užívá domácího vězení, protože evidentně vyzvonil vše co věděl (bývalý ministr zahraničí Petříček doufám už sere strachem v síni) Takže celá ta sebranka zvaná protilukašenkovská opozice je bez peněz a začíná se vraždit mezi sebou. To je velmi dobrá zpráva. A další větve v parku jsou volné…

%d blogerům se to líbí: