Zase Saigon

Tak se zase USB (Ulhaný starý Biden) předvedl ve své plné parádě. Těžko se asi v Čechistánské kolonii Západu ještě najde nějaký soudný novinář, který by ale veřejně napsal, že Biden je nejen podvodník a lhář, ale i válečný zločinec.

Nu což, za to, co provedl, si možná v budoucnu zaslouží jehlu , protože ten zběsilý úprk a zrada Afghánistánu je jeho dílo. Pochybuji o tom, že Talibanci by takto postupovali, kdyby se měli držet dohod s Trumpem, a které USB nerespektoval.

Jak jsem pořád psal dokola, klíč k úspěšné okupaci Afghánistánu vězel v Kremlu. To věděl už Bush ml., jenže Opice hnaná choutkami k rozpoutání džihádu v Evropě a vyvolání velké války Ruska s Ukrajinou, toto vědomě zničila a tím dosáhla toho, co se událo včera v Kábulu. Trump v Afghánistánu nemohl nikdy nic moc dělat, protože každý si pamatujeme protikremelskou rétoriku v USA namířenou proti němu. Ta mimochodem stále trvá v Kocourkově ve spojení se Zemanem.

Vidíme velké Trumpovo, dá se říct, afghánské vítězství. USB od něj schytal několik ran na Ukrajině (psal jsem o tom) až došlo k samotnému ohrožení jeho prolhané existance v úřadu. Takže mu vlastně nic jiného, než nařízení rychlého útěku a přeskupení sil z Afghánistánu nezbývalo. A pokud neodstoupí a já doufám, že ne, dojde k ústupu US Army do předem připravených pozic i jinde ve světě. Na to se velmi těším. Proto jsou nyní američtí řiťolezci tak nervózní. Například Čína se už výsměšně zeptala Taiwanu, jestli je připraven na situaci, kdy jim US Army taky tak ukáže záda.

Jaký je USB podvodník a lhář, dokázal opět včera. Z tolika lží se nevymodlí ani do Velikonoc. Že prý afghánská armáda nechtěla bojovat! Opravdu? Jen v červenci ztratila přes 300 chlapů! Jak může takováto ulhaná svině Biden vládnout jaderné mocnosti? Vždyť podle nejstřízlivějších odhadů bylo v bratrovražedných bojích s Talibanem zabito za celých 20 let okupace sedmdesát tisíc mužů z řad afghánské armády a policie. A Američanů padlo kolik? Něco přes dva tisíce! A ve světle těchto čísel tento ulhaný kripl, který neumí ani vylézt do schodů, bude tvrdit, že dobře jim tak, oni nechtěli bojovat, proto jsme se na ně vysrali. A kdo by proboha za takové zbabělce nasazoval krk, když mu navíc za zády zdrhli v noci pryč jako zlodějské kurvy? Tomu říkali Resolute Support? Afghánci byli vždycky na odstřel v první linii a teprve v nouzi nejvyšší jim koaliční síly pomáhaly, nejčastěji letecky. Když už jsem u té letecké podpory, tak asi jediný proudový letoun, který afgháncům Američané dovolili koupit, byl ten, kterým prezident Ghání uletěl do Tádžikistánu.

No, ještě že mají ulhaní Bidetovci možnost ve sračkometech očerňovat Rusko. Jenom to má háček, sovětská armáda předala techniku a zbraně podle domluvených protokolů, rozloučila se a odjela. Neprohrála válku, protože SSSR válku Afghánistánu nikdy nevyhlásil a vojáky tam poslal na oficiální pozvání.

Zatímco Američané se do Afghánu jako zloději přikradli a jako zloději zmizeli. No vlastně záminka byla, 11. září 2001. Ale jeho podstata tkví hluboce v USA a nemá s Afghánistánem nic společného. Zbabělý ústup dokazuje, jak falešná ta záminka byla.

%d blogerům se to líbí: